Tuesday, June 25, 2013

TEKSTI Tuna ft. Cozman – Fenix LYRICS

     Refreni:
Zogu mo i mir prej krejtve, 
Zemer kushton shum, 
- TUNA 
Dallohet shum prej tjerave, 
Un i boj krejt sepse muna, 
Para se me mu cu mu boy, 
Thojini iher kush o kush o Tuna 
Dallohem shum prej tjerave, 
Un i boj krejt sepse muna 
Muna a. 

Un smunem pa to 
Ajo smunet pa mu 
Munoh’na me pas afer 
Po najher duhna me shku 
Prej Prishtines , n’London 
Prej Shkupit e n’Tiran 
Ska lidhje largsia 
Nese don e afron 
Non-Stop n’telefon 
Syni do me ma ngu mu zonin, zonin, zonin 
Sjam interesum per asnjonin si ti 
Per asnjonin, njonin , njonin 
Cozman BS edhe Tuna 
Ma nxeht se Sauna 
Krejt pare neve i gjuna, gjuna.

Refreni: 

Zogu mo i mir prej krejtve, 
Zemer kushton shum, 
- TUNA 
Dallohet shum prej tjerave, 
Un i boj krejt sepse muna, 
Para se me mu cu mu boy, 
Thojini iher kush o kush o Tuna 
Dallohem shum prej tjerave, 
Un i boj krejt sepse muna 
Muna a. 

Po dukesh syn 
E kam ni syn per ty 
E kam ni sen per ty vec per ty (x2) 

Asnji mo In 
Asnji mo m’don nuk e gjen 
Swag qe se blen dhe gjithcka ja vlen 
Hej, ej, ej, ej, 
Thuje qe mdon perjet. 

Refreni: 

Zogu mo i mir prej krejtve, 
Zemer kushton shum, 
- TUNA 
Dallohet shum prej tjerave, 
Un i boj krejt sepse muna, 
Para se me mu cu mu boy, 
Thojini iher kush o kush o Tuna 
Dallohem shum prej tjerave, 
Un i boj krejt sepse muna 
Sepse muna. 

Na nuk jemi In 
Nese sjemi bashk babastars
Sillem posht- nalt Posht-nalt 
Prap bashk (4x)

No comments:

Post a Comment